TOYOTA YARIS GR, NADSZEDŁ CZAS: DOSTRÓJ GO TERAZ Z NEW GENIUS!

TOYOTA YARIS GR, NADSZEDŁ CZAS: DOSTRÓJ GO TERAZ Z NEW GENIUS!

POPRAW OSIĄGI NAJBARDZIEJ KULTOWEGO SAMOCHODU TRZECIEGO TYSIĄCLECIA, NATYCHMIASTOWEGO KLASYKA, KTÓRY ZACHWYCA NICZYM SAMOCHÓD WYŚCIGOWY

Podczas tych ponad trzydziestu lat działalności Dimsport przyzwyczaił Cię do otrzymywania ciągłych i wszechstronnych aktualizacji, aby lepiej pokryć ogólną listę zastosowań pojazdów i systemów.
Założymy się jednak, że dzisiaj będziesz jeszcze bardziej zadowolony z naszego ogłoszenia o nowej wersji, wiedząc, jak wielki szum wywołała jedna aplikacja w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

DWA PROTOKOŁY DO ​​ZARZĄDZANIA I DOMINACJI WYDAJNOŚCI I DIAGNOSTYKI

Właśnie opublikowaliśmy protokoły szeregowe flash_0838 i flash_0851 , które pozwalają na pracę na fabrycznym ECU DENSO R7F701216  w trybie BENCH z New Genius .

W światowej wyłączności możesz pracować zarówno na procesorach Toyota Yaris GR MCU01 , jak i MCU02 , zapewniając pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami silnika w celu zwiększenia wydajności i przeprowadzenia diagnostyki.

Dzięki temu rozwiązaniu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby bawić się tuningiem Toyoty Yaris GR (GXPA16) : poczuj się komfortowo i polegaj na samodzielnej konsoli New Genius podczas każdej interwencji. Pracuj z całkowitym bezpieczeństwem i niezawodnością oraz zarządzaj modyfikacjami za pomocą platformy rekalibracyjnej Race Evo .

TRYB STOŁOWY... TEŻ Z NOWYM GENIUSZEM!

Tryb BENCH  w połączeniu z New Genius pozwala na pracę z protokołem szeregowym na standardowym ECU, poprzez bezpośrednie podłączenie do złącz ECU. Dzięki kilku prostym instrukcjom możesz w pełni wykorzystać dedykowany kabel do tej aplikacji i możesz kontynuować operacje  w zwykły sposób.

Nadszedł czas, aby w pełni wykorzystać potencjał  trzycylindrowego turbodoładowania 1.6L  japońskiego producenta samochodów, skorzystać z technologicznej przewagi, jaką masz do dyspozycji i uszczęśliwić klienta, oferując mu  kompleksową i skrojoną na miarę usługę !

RACE EVO ZAPEWNIA CAŁKOWITĄ KONTROLĘ NAD OPERACJAMI TUNINGOWYMI W YARIS GR

Dla każdej aplikacji zespół Dimsport tworzy  nowe pliki ustawień,  co pozwala na  szybsze i bardziej wydajne kalibracje. Dla ECU DENSO R7F701216  , w który wyposażony jest Yaris GR  , stworzyliśmy pliki, które pozwalają na samodzielne opracowanie modyfikacji na obu procesorach.

Skorzystaj z 23 map zarządzania silnikiem i ekskluzywnych opcji plików, aby pracować w 360 ° nawet w polu diagnostycznym.

System status: Offline
Engineer: Offline