NEW GENIUS

Genius to samodzielne urządzenie do komunikacji z jednostką sterująca silnika poprzez złącze OBD lub za pomocą specjalnych złącz diagnostycznych. Nie wymaga on połączenia z komputerem żeby przeprowadzić modyfikację. Jego wysokie standardy bezpieczeństwa oferują niezawodność podczas pracy, przed każdym zaprogramowaniem sprawdza on rozmiar pliku oraz zbieżność sumy kontrolnej. Ponadto w przypadku utraty zasilania/połączenia, odzyska on automatycznie połączenie. Kilka dodatkowych opcji zawartych w nim pozwala na resetowanie błędów związanych z ECU, odczytywaniem i zapisywaniem ustawień wtryskiwaczy czy resetowaniem liczników itp.

NEW GENIUS MASTER

Jest to rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy chcą mieć pełna kontrole nad procedura modyfikowania ECU. Najpierw odczytujesz pliki ECU, następnie edytujesz je za pomocą oprogramowania RACE EVO zgodnie z potrzebami klienta, a na końcu wgrywasz je w ECU pojazdu.

NEW GENIUS SLAVE

Jest to rozwiązanie dla warsztatów i firm, które chcą wzbogacić swoja ofertę o chiptuning. Dzięki niemu będziesz mógł odczytać i zapisać pliki ECU w pojeździe, które wcześniej zostały zmodyfikowane przy użyciu NEW GENIUS MASTER. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu poszerzeniem oferty w swoim zakładzie prosimy o kontakt z nami, z wielką chęcią nawiążemy współprace. Więcej informacji telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

 

NEW TRASDATA

Jesteśmy dystrybutorem oraz wykorzystujemy w pracy przy modyfikowaniu ECU sprzęt Trasdata od firmy Dimsport.

Wspiera ono wszystkie mikroprocesory wykorzystywane przez wszelkiego rodzaju pojazdy do odczytu i programowania operacji w trybach BDM, BOOT, JTAG, NBD i BAM.
Kiedy mikroprocesor ma funkcję “anti-tuning”, łatka oprogramowania odblokowuje komunikację OBD, która odtąd jest przywracana i obsługiwana. Trasdata umożliwia odczyt i programowanie całej zawartości ECU: mikroprocesor, flash Eprom i szeregowy Eeprom. W ten sposób obsługiwana jest szeroka gama operacji: po pierwszym odczycie zawsze możliwe jest pobranie oryginalnej treści ECU nawet w przypadku blokowania (backup).

Narzędzie to wykonuje również autonomiczne ponowne obliczenia sumy kontrolnej, aby zapewnić normalne warunki pracy silnika po modyfikacji. Operacje mogą być wykonywane bez żadnej fizycznej operacji lutowania / rozlutowywania: metalowa ramka pozycjonująca wyposażona w specjalne adaptery końcowe tworzy połączenie między płytką ECU a narzędziem. W szczególnych przypadkach możliwe jest wykonywanie operacji odczytu i zapisu nawet bez otwarcia ECU.

 

 

 

 

 

System status: Offline
Engineer: Offline